13 Feb
benn1t

Malisheva ka shënuar fitore të vështirë në Prizren sot, duke e mposhtur Lirinë në “Përparim Thaçi” me rezultat minimal 0-1 [Albion Rrahmani 75p.]. Goli i vetëm i ndeshjes ka ardhur nga penalltia, e cila erdh pas një aksioni nga e majtë dhe në krosim të lojtarit të krahut, mbrojtësi i Lirisë preku topin me dorë, [...]

13 Feb
benn1t

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi ar chitecto beatae vitae dicta sunt explicabo.Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia con sequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. [...]

13 Feb
benn1t

Dy talentët tanë të Shkollës tonë të Futbollit, Erblin Zogaj dhe Emir Zogaj, sot nënshkruan marrëveshje me klubin për t’iu bashkuar ekipit seniorë. Erblini qendër mbrojtës dhe Emiri mesfushor ofanziv, do të jenë energjia dhe entuziazmi rinor që do t’i shtohen skuadrës sonë në futbollin profesional. Shkolla jonë e futbollit në vazhdimësi ka nxjerrë talente [...]

13 Feb
benn1t

Kompletojmë marrëveshjen për transferimin e ??? ???????? ??????? ??????? FC Malisheva konfirmon arritjen e marrëveshjes për transferimin e Top Talentit Laurent Xhylani nga KF Drenasi. Klubi njofton se ka nënshkruar kontratë afatgjate me njërin nga talentët më premtues në Futbollin Kosovar. Laurenti edhe pse një talent i ri, është transferimi i së tashmes e po [...]

13 Feb
benn1t

Kompletojmë marrëveshjen për transferimin e ??? ???????? ??????? ??????? FC Malisheva konfirmon arritjen e marrëveshjes për transferimin e Top Talentit Laurent Xhylani nga KF Drenasi. Klubi njofton se ka nënshkruar kontratë afatgjate me njërin nga talentët më premtues në Futbollin Kosovar. Laurenti edhe pse një talent i ri, është transferimi i së tashmes e po [...]

13 Feb
benn1t

Ilir Mustafa: Ky vit është krejt ndryshe tek Malisheva, duam kalimin në Europë. Mesfushori kosovar, Ilir Mustafa beson se skuadra e Malishevës është shumë më e pjekur dhe më e përgatitur sivjet, sesa në vitet e para të kaluara në Superligën e Kosovës në futboll.Mustafa thotë se skuadra është konsoliduar dhe tashmë këtë edicion ka [...]

13 Feb
benn1t

Ilir Mustafa: Ky vit është krejt ndryshe tek Malisheva, duam kalimin në Europë. Mesfushori kosovar, Ilir Mustafa beson se skuadra e Malishevës është shumë më e pjekur dhe më e përgatitur sivjet, sesa në vitet e para të kaluara në Superligën e Kosovës në futboll.Mustafa thotë se skuadra është konsoliduar dhe tashmë këtë edicion ka [...]

13 Feb
benn1t

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi ar chitecto beatae vitae dicta sunt explicabo.Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia con sequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. [...]

13 Feb
benn1t

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi ar chitecto beatae vitae dicta sunt explicabo.Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia con sequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. [...]

13 Feb
benn1t

Dy talentët tanë të Shkollës tonë të Futbollit, Erblin Zogaj dhe Emir Zogaj, sot nënshkruan marrëveshje me klubin për t’iu bashkuar ekipit seniorë. Erblini qendër mbrojtës dhe Emiri mesfushor ofanziv, do të jenë energjia dhe entuziazmi rinor që do t’i shtohen skuadrës sonë në futbollin profesional. Shkolla jonë e futbollit në vazhdimësi ka nxjerrë talente [...]