23 May
benn1t

FC Malisheva është kualifikuar në UEFA Conference League për edicionin 2024-2025

NE BËMË HISTORI! Jemi të emocionuar që FC Malisheva është kualifikuar në UEFA Conference League për edicionin 2024-2025 për herë të...
20 Jan
benn1t

Today we had the pleasure of visiting the President of the FFK, Mr. Agim Adem

Today we had the pleasure of visiting the President of the FFK, Mr. Agim Ademi who was accompanied by the two...
13 May
benn1t

Konfirmojmë se kemi arritur marrëveshje me FC Dritën për transferimin e Rilind Haziraj.

Konfirmojmë se kemi arritur marrëveshje me FC Dritën për transferimin e Rilind Haziraj. Rilindi luan si qendër sulmues dhe do të...
13 May
benn1t

Rifillojmë stërvitjet me shumë energji e pasion

Rifillojmë stërvitjet me shumë energji e pasion Sot, skuadra ka filluar të stërvitet në Stadiumi “Liman Gegaj” Malishevë pas një pushimi...
13 May
benn1t

Drilon Hazrollaj në Top 11-shen e vitit në Albi Mall Superligë

Mbrëmë, në një atmosferë festive dhe emocionuese me mysafirë të shumtë, u mbajt Gala Mbrëmja e Federatës së Futbollit të Kosovës...